Kurumsal

Hakkımızda

Uzun yıllardır hizmet tecrübesiyle okul ve ofis gereçleri sektöründe hizmet veren çalışma ekibimiz Çınar Okul ve Yazı Gereçleri Ltd.Şti şirketi çatısında biraraya gelip Kurumsal anlamda öncü ve referans isimlerden biri olma yolunda adım atmıştır. Tamamen yerli üretimlere sahip firmamız, sektörü yakından takip ederek yeni gelişmeleri firmamızın alt yapısına uyguluyoruz.

OKUL VE BÜRO MALZEMELERİ ni ÜRETEN Firmamız; teknolojik gelişimleri yakından takip ederek firma alt yapısına entegre ederek daha başarılı adımlar atmaktadır. TSE Standartlarına uygun olarak üretim yaparak kalitesini ispatlama noktasında her geçen gün daha ileri adımlar atan Çınar Okul ve Yazı Gereçleri, geniş kadrosu ile zamanında iş bitirme potansiyeline sahip bir isimdir.

Kalite ve hizmeti bir arada tutarak en iyi iş sonuçlarını müşterilerine sunan firmamız, Şanlıurfa merkezinde hizmet vermekte olup tüm Türkiye geneline yayılmış durumdadır. Okul ve ofis gereçleri hizmetleri noktasında tercih edilen Çınar Okul ve Yazı Gereçleri ile hizmette kusursuz sonuçları elde edeceksiniz.

Üretimlerimiz; geleceğin sahibi çocukların sağlık, psikolojik ve sosyolojik durumlarına kesinlikle yan etki etmeyecek malzemeler kullanılarak üretim yapmakta olup toplum normlarına uygun olarak alanında hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de; eğitime, sağlığa, çevreye ve okul değerlerine sahip çıkarak, üretimleri hem daha bilinçli hem de daha verimli şekilde yapmaktadır. TSE standartları dahilinde hizmet sunmayı şiar edinen firmamız, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetini vizyon olarak belirlemiş sektörde lider ve itibarlı isimlerden biridir.

 

Misyonumuz 

Deneyim, uzmanlık ve referans isim olma yolunda ileri adımlar atarak sektördeki hizmetlere başlayan firmamız, tecrübesine kaliteyi eklemeyi misyon olarak belirlemiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sayesinde beklentilerin ötesinde hizmet vermeyi prensip haline getiren firma, ileri adımlar atma konusunda başarılı bir isimdir.

Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakın takibe alan Çınar Okul ve Yazı Gereçleri, üretim ve sunum hizmetlerinde en iyi işlere imza atma hedefini gözetmektedir. Potansiyelini geliştirme, çalışmalarında yenilik yapma ve hizmette kusursuzluk anlayışına sahip olma misyonu ile hareket eden firmamız, personellerin sektörel eğitimi, uzmanlık eğitimi ve iş bitirme eğitimi konusunda sürekli gözetim altında tutmaktadır. Bu sayede işlerin aksaması durumu söz konusu olmaktan çıkmaktadır.

Çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutan Çınar Okul ve Yazı Gereçleri; ortak değerlere sahip olmalarını, yüksek verimde çalışma yapmalarını ve katma değer yatırımlarına olanak sağlayacak çalışmaların oluşması için gerekli tüm gayreti göstermektedir.

 

Vizyonumuz

Geleceği şekillendirecek çalışmalara imza atarak okul ve ofis gereçleri ihtiyaçlarını noksansız olarak karşılama eğilimi ile ulusal alanda sektörün belirleyip referans olma yolunda Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak. Hedefimiz tamamen yerli üretim olan ürünlerimizi yurt dışı pazarına yayıp istihdamı artırıp ülkemize katma değer sağlamaktır

Okul ve Yazı Gereçleri sektöründe dünya standartlarına ve insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği firmamız, alanında tercih edilen bir isimdir.